Jak pierzga pszczela opóźnia proces starzenia się organizmu?

Czym jest starzenie?
Starzenie się organizmu jest efektem naturalnych i trwałych uszkodzeń w komórkach i tkankach całego organizmu prowadzących do obniżenia się naszej sprawności fizycznej i umysłowej. W wyniku tych zmian nasze ciało i umysł stają się mniej odporne i bardziej podatne na choroby, w tym choroby krążenia, nowotwory i Alzheimera. Nie znamy sposobu, żeby zatrzymać starzenie, ale z pewnością możemy spowolnić ten proces i dłużej cieszyć się młodym wyglądem i sprawnością fizyczną.

Jak możesz opóźnić efekty starzenia?
Chcąc zachować młody wygląd jesteśmy gotowi na wiele poświęceń. Wydajemy niemałe pieniądze na kosmetyki, które jedynie obiecują nam wygładzenie zmarszczek i rozjaśnienie skóry. Kiedy to nie pomaga jesteśmy gotowi zapłacić jeszcze więcej na drogie zabiegi u kosmetyczek i w gabinetach medycyny estetycznej. Skupiamy się na efektach, a nie źródle problemu.


Tymczasem badania jednoznacznie wskazują, że w naszym organizmie wraz z wiekiem zwiększają się niedobory energetyczne, białkowe, wapnia, magnezu, witamin A, D, E i C. W wyniku tego pogarszają się nasz wygląd, kondycja fizyczna i psychiczna. Wszyscy znamy zasadę, która mówi, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Na tej zasadzie opiera się profilaktyka medyczna – dziedzina wiedzy, której celem jest opracowanie skutecznych sposobów zapobiegania chorobom i umożliwiających dłuższe zachowanie młodego wyglądu i dobrej kondycji organizmu. Działania profilaktyczne warto podejmować na każdym etapie życia, ale im wcześniej zaczniemy działać, tym lepsze efekty osiągniemy. Jest to znacznie lepszy sposób działania, niż podejmowanie leczenie, w momencie, gdy już zachorujemy ponieważ stosowanie silnych leków dodatkowo osłabia nasz organizm. (O zastosowaniu pierzgi pszczelej we wspomaganiu leczenia chorób więcej przeczytasz TUTAJ).

Jak pierzga pszczela pomaga w zachowaniu młodego wyglądu?
Najlepszym sposobem zapobiegania niekorzystnym zmianom w naszym ciele jest naturalnie codzienne dostarczanie dla organizmu wszystkich niezbędnych składników odżywczych i regularna aktywność fizyczna. Niestety panujące obecnie tempo życia większości z nas uniemożliwia dbanie o siebie w wystarczającym stopniu. Rozwiązanie tego problemu może stanowić suplementacja. Pierzga pszczela jest jednym z niewielu naturalnych produktów zawierających niemal wszystkie składniki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Pierzga pszczela została poddana badaniom naukowym, które udowodniły, że jako jedna z nielicznych na świecie naturalnych substancji ma zdolności przywracania stanu równowagi w organizmie. Pierzga doskonale wpływa też na naszą odporność, ponieważ dobrze odżywiony organizm łatwiej zwalcza niekorzystne dla zdrowia drobnoustroje i nie poddaje się chorobom. Pierzga pszczela jest w 100% naturalna, właśnie dlatego jest bezpieczna nawet dla najmłodszych i pozytywnie wpływa na rozwój człowieka.

Pierzga pszczela zawiera m.in. witaminy, aminokwasy, białka i kwasy nukleinowe, a dzięki naturalnemu pochodzeniu jej przyswajalność dla organizmu to aż 80%. Dzięki stosowaniu suplementów zawierających pierzgę pszczelą zapobiegniemy niekorzystnym zmianom w naszym organizmie i maksymalnie spowolnimy proces starzenia się komórek.

 

 

Bee Pearl – najsilniejsza dawka pierzgi

Najsilniejszą i najlepiej przyswajalną formą pierzgi pszczelej jest suplement Bee Pearl – liofilizowany ekstrakt pierzgi pszczelej w kapsułkach. Jedna ampułka suplementu odpowiada aż 14 gramom suchej pierzgi, a forma przyjmowania jest bardzo łatwa. Więcej o Bee Pearl znajdziesz TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komentarz do “Jak pierzga pszczela opóźnia proces starzenia się organizmu?”