Historia marki Kiin Pharma

Mimo, że laboratorium Kiin Pharma powstało w 2014 roku,  korzenie firmy sięgają trzech pokoleń. Rodzinną tradycję pszczelarstwa, ponad 50 lat temu,  zapoczątkował dziadek Joseph. Już jako młody chłopiec z zainteresowaniem obserwował pszczoły i zasady rządzące życiem tych stworzeń. Swoją wiedzę przekazywał kolejnym pokoleniom i tak ponad pół wieku pszczoły, ich zwyczaje i produkty stały się naszą pasją i codzienną pracą.

 

Miód, pyłek pszczeli i pierzga zawsze były w naszej rodzinie lekarstwem na przeziębienia i infekcje. Regularnie spożywamy produkty pochodzące z własnych pasiek, jesteśmy na tyle odpornościowo wzmocnieni, że rzadko chorujemy.

 

Na rynku produktów pszczelich jest ogromna ilość różnego rodzaju produktów. Nie wszystkie posiadają obiecywane przez producentów właściwości i walory.Przy zakupie produktów pszczelich  należy zwracać uwagę, czy produkty te są w 100% z prawdziwego miodu, pyłku pszczelego lub pierzgi oraz czy pochodzą z ekologicznych, organicznych upraw. Jest to bardzo ważne, żeby pochodziły z nieuprzemysłowionych terenów, ponieważ tylko wtedy są wolne są zanieczyszczeń, które odkładają się w roślinach.

Realizując naszą rodzinną misję, zdecydowaliśmy się dać innym to co najlepsze z natury, z zachowaniem najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Prawdziwym złotem dla naszej rodziny jest pierzga. Jest ona wytwarzana w formie skoncentrowanych kapsułek bezpośrednio w naszym laboratorium przez wyspecjalizowany zespół naukowców, z surowców pozyskanych w dzikich ostępach Północnej Europy.

Odwiedź nas na

FACEBOOKU

Przejdź

Kontakt

Wyłączny Dystrybutor w Polsce :

Interpromo

33-300 Nowy Sącz, ul. Kochanowskiego 55a

 

 

Jeśli masz jakieś pytania, zadzwoń

512 370 470

Wypełnij wszystkie pola i wyślij.